سفارش رسم الگو خیاطی

خیاطی مهر به صورت سفارشی الگو مدل های لباس جدید و مختلف را رسم و به صورت فایل قابل چاپ به مشتریان و خوانندگان ارائه می دهد.

  1. نیاز است که شما حتما در خصوص روش خیاطی و مقدمات کار آشنا باشید.به این نکته خوب توجه کنید ، راهنمای دوخت و خیاطی ارائه نمی شود و الگو ها فقط برای کسانی که اهل فن خیاطی می باشند قابل فهم است لذا سابقه کاری شما در خیاطی بسیار مهم است.
  2. برای شما الگو لباس مطابق جدول سایز بندی ارسال می شود. جدوال سایزبندی برای بانوان و آقایان در زیر ارايه شده است.
  3. اگر برخی از اندازه های بدن شما با جدول سایزبندی فرق می کند ببینید با کدام یک نزدیک تر است و بعد از دریافت الگو خودتان تغییرات لازم را اعمال کنید.
  4. فایل مدل لباس درخواستی خویش را به صورت JPG یا PDF به شماره ۰۹۱۵۸۰۴۷۴۶۴ (مریم مستشارنژاد – مربی خیاطی) واتس آپ کنید.
  5. بعد از بررسی مدل توسط خیاطی مهر، با توجه به پیچیدگی مدل هزینه رسم الگو از طریق واتس آپ اعلام می شود.
  6. مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت می پردازید و اطلاعات واریز را اعلام می کنید.
  7. بعد از پرداخت هزینه حداکثر بعد از ۷ روز کاری الگو لباس ارسال خواهد گردید. توجه داشته باشید که برخی اوقات تعداد سفارشات زیاد است و به نوبت زمانی هزینه پرداخت شده الگوهای سفارشی رسم و تقدیم می گردد.لذا گاهی اوقات ممکن است کمی از ۷ روز بیشتر طول بکشد که حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
  8. هزینه الگوهای سفارشی برای هر سایز از حداقل ۲۰۰ هزارتومان شروع و با توجه به پیچیدگی مدل لباس تا ۵۰۰ هزارتومان می رسد.
  9. سفارش از شرکتها و سازمان های تولید صنعتی لباس نیز پذیرفته می شود و الگو تولیدی برای هر سایز رسم و ارائه می شود هزینه و زمان تهیه الگوها با توجه به پیچیدگی مدل لباس تعیین می گردد.سایز بندی فقط مطابق جدول سایز بندی زیر ارائه می گردد.
  10. امکان چاپ و ارسال کاغذی الگو فعلا در سایت فعال نیست و فقط برای شما فایل به فرمت پی دی اف PDF برای پرینت خانگی A4 و اتوکد برای پلات تقدیم می شود و مراحل چاپ الگو با خود شماست.

دانلود جدول اندازه های استاندارد اندام نرمال بانوان به روش مولر

جدول سایز بندی مردانه